TransPloiesti
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sa ne cunoastem mai bine | Pasionat de transportul public ( vehicule )

+12
VideoStudio Ploiesti
asavu16
TE1232
Bogdan Costin
Euronight
TheBoss
Andreea684
Ionut98
CiprianI
stefan_98
PREZIOSO
Catalin.C
16 participanți
In jos
Kaba Adrian
Kaba Adrian
Mesaje : 22
Data de inscriere : 29/05/2013
Localizare : Bucuresti

Sa ne cunoastem mai bine | Pasionat de transportul public ( vehicule ) - Pagina 3 Empty Re: Sa ne cunoastem mai bine | Pasionat de transportul public ( vehicule )

6/4/2014, 14:22
Daca se poate sa ma mai prezint o data dupa o mica pauza... :oops: 
Va salut oameni buni! numele meu este Kaba Adrian, am 16 ani, locuiesc in Bucuresti si sunt in primul an la liceu. Pasiunea pentru autobuze o am inca de la tatal meu care a fost sofer la RATB (Regia Autonoma Transport Bucuresti) incepand cu DAC UDM pana la Mercedes Citaro (acum este la pensie pe limita de varsta).
Pasiunea mi-o exprim prin a face poze vehiculelor, a merge cu ele si a ma informa despre ele :)
In timpul liber mai ies pe la fotografiat, dar spre exemplu in acest weekend am stat in casa. :cry: Ma mai jucam OMSI omnibussimulator dar cu timpul m-am lasat de joc. Pe alte forumuri de transport ma mai gasiti cu numele asta sau cu Softronic12. Va urez o zi buna!
Apropo: in saptamana asta de vacanta vreau sa merg pana in Ploiesti la UDM-uri, si vreau sa aflu pe ce rute circula atuncea. Multzam'!
avatar
Ikarus 280
Mesaje : 4
Data de inscriere : 26/03/2018
Varsta : 17
Localizare : București,Sector 2

Sa ne cunoastem mai bine | Pasionat de transportul public ( vehicule ) - Pagina 3 Empty Re: Sa ne cunoastem mai bine | Pasionat de transportul public ( vehicule )

26/3/2018, 01:37
Vă salut!
Numele meu este Cristi Ștefănescu.Am 11 ani.Probabil sunt cel mai tânăr de pe acest forum.
Din păcate,nu locuiesc în Ploiești,deși mi-aș dori foarte mult.
Pasiunea pentru transport o am cam de la 4-5 ani.
Îmi amintesc când aveam vreo 5-6 ani și mergeam cu DAF-urile sau Rocar-ele de Simon din București.
Din păcate,în București circulă doar Mercedes Citaro 1 și 2,adică Euro 3 și Euro 4.Vă mai salut încă o dată și vă mulțumesc că m-ați primit pe acest forum.
Catalin.C
Catalin.C
Admin
Mesaje : 3155
Data de inscriere : 08/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Ploiești
http://transploiesti.ro

Sa ne cunoastem mai bine | Pasionat de transportul public ( vehicule ) - Pagina 3 Empty Re: Sa ne cunoastem mai bine | Pasionat de transportul public ( vehicule )

26/3/2018, 18:23
Salutare! Bine ai venit pe forum!
avatar
Ikarus 280
Mesaje : 4
Data de inscriere : 26/03/2018
Varsta : 17
Localizare : București,Sector 2

Sa ne cunoastem mai bine | Pasionat de transportul public ( vehicule ) - Pagina 3 Empty Re: Sa ne cunoastem mai bine | Pasionat de transportul public ( vehicule )

27/3/2018, 21:19
Mulțumesc mult!
Continut sponsorizat

Sa ne cunoastem mai bine | Pasionat de transportul public ( vehicule ) - Pagina 3 Empty Re: Sa ne cunoastem mai bine | Pasionat de transportul public ( vehicule )

Sus
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum