TransPloiesti
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

In jos
Catalin.C
Catalin.C
Admin
Mesaje : 3155
Data de inscriere : 08/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Ploiești
http://transploiesti.ro

Intalnire LUNI, 9 iulie 2012 Empty Intalnire LUNI, 9 iulie 2012

6/7/2012, 12:07
Cum v-am spus, lunea aceasta voi merge la R.A.T.P. Cine doreste sa vina, ne putem intalni la ora 12:00 ( daca vreti, mai devreme) la sediul de pe Gageni. Pentru mai multe detalii, contactati-ma la catalin_zhr@yahoo.com
Catalin.C
Catalin.C
Admin
Mesaje : 3155
Data de inscriere : 08/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Ploiești
http://transploiesti.ro

Intalnire LUNI, 9 iulie 2012 Empty Re: Intalnire LUNI, 9 iulie 2012

10/7/2012, 00:17
Cum am mai spus, astazi, in loc sa imi vad de treaba mea si sa merg peste tot dupa ce mi-a aprobat cererea, am decis cu super-extra-omul "Costin_97" sa ne vedem la ora 16:40. Initiam am vrut pe la 11, insa mi-a spus ca nu se poate. L-am inteles, pentru ca poate avea omul ceva treaba... Tineti minte acest lucru pentru ca se leaga de ceva de mai jos. Ma rog, orele au trecut, se face 16:20, ma incalt si plec spre sediul R.A.T.P. Ajung la 16:28. Il sun si il intreb unde este, spunandu-mi ca este acasa si ca: "...mda... hai ca vin..." ; ok, am spus ca nu are cum sa intarzie atat de mult, respectand "sfertul academic" si stand in Malu Rosu, ajunge imediat cu tramvaiul. Se face 16:30. Il sun: "Sa sti ca acum plec" . Incepusem sa ma enervez, insa m-am calmat... Se face 16:40, il mai sun odata: "Sunt pe Republicii" (ce Doamne iarta-ma putea sa faca pe acolo?) "...a... pai nu mi-a lasat mama bai de bilet si acum merg pe jos...". Ok... La 16:45 incepuse se se intunece si sa fulgere; ii trimit mesaj si ii spun: "Daca la si 55 nu esti, nu mai are rost sa vi. Ghiciti cand a venit: La si 5! Da, stiu, foarte dragut! Murind de nervi si rugandu-ma la Dumnezeu sa nu fac vreo scena, respectiv criza de nervi, in acelasi timp rugandu-ma sa se duca norisorii negrii, intru in garaj... INSA, pana atunci, il intreb, scartaind din dinti: "De ce nu ai venit pe la 11, ca am vazut ca atunci erai pe forum, iar acum sta sa ploua si eu nu voi mai putea sa merg pe nicaieri !!" la care raspunsul m-a cutremurat: "Pai ce?! haaa, pai nu trebuia sa ma joc "gnszcxb dxfnm" ?" Eu si acum ma intreb cum de nu i-am tras vreo 2 palme din spatele curtii ca sa pot sa il trezesc la viata... insa, intram in garaj, se faceumpic mai senin, iar imediat cum ajungem la cealalta poarta, incepe sa picure. In tot acest timp imi spune: "Aaaaaa, sti, trebuie sa merg la 5-6 acasa (scuze, insa nu prea mai stiu ora, pentru ca si acum mor de nervi) ca atunci cand ine mama trebuie sa fie curat la mine in camera siii... " (si care era problema mea? avusese o zi intreaga si el... ma rog...) Ii spun sa plece pana nu ii trag vreuna si ma indrept spre autobuze pentru a fotografia; in acel timp a inceput sa picure... Grozav! Mai bine nu se putea! Am fotografiat 5-6 vehicule si am fugit, pentru ca incepuse sa ploua tare atat de are, inat in 30 de secunde, erau balti... Si uite asa, eu, plin din cap pana in picioare de apa, ajung acasa si cum ma ususc si imi iau hainele "de casa", se insenineaza! Aceasta zi nu o voi uita prea curand... Si uite asa, nu am reusit sa fac nimic din cauza unui ... ( va las pe voi sa-i decideti numele) Nici poze, nici macar sa ajung la vehiculele dorite... of... sper sa mai merg in saptamana asta o data... o sa-i explic directorului tehnic... sa vedem cum va reactiona... @stefan_98, daca vrei, poti veni... daca nu, oricum, merg cu Ciprian...
stefan_98
stefan_98
Mesaje : 109
Data de inscriere : 30/08/2011
Varsta : 25
Localizare : Ploiesti (Pta. Mihai Viteazul)

Intalnire LUNI, 9 iulie 2012 Empty Re: Intalnire LUNI, 9 iulie 2012

10/7/2012, 08:01
Mie imi pare teribil de rau dar eu sunt la tata la Bucuresti pana pe 30 asa ca nu o sa am cum sa vin la alte intalniri pana atunci. Dar apoi sper sa ne vedem.
Catalin.C
Catalin.C
Admin
Mesaje : 3155
Data de inscriere : 08/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Ploiești
http://transploiesti.ro

Intalnire LUNI, 9 iulie 2012 Empty Re: Intalnire LUNI, 9 iulie 2012

10/7/2012, 15:20
stefan_98 a scris:Mie imi pare teribil de rau dar eu sunt la tata la Bucuresti pana pe 30 asa ca nu o sa am cum sa vin la alte intalniri pana atunci. Dar apoi sper sa ne vedem.
Nu-i nimic, daca vrei, cum ajungi in Ploiesti, vorbesc cu directorul si mergem... oricum, maine merg din nou... Ca de...
avatar
Vizitator
Vizitator

Intalnire LUNI, 9 iulie 2012 Empty Re: Intalnire LUNI, 9 iulie 2012

10/7/2012, 15:59
Superba zi :)))
Catalin.C
Catalin.C
Admin
Mesaje : 3155
Data de inscriere : 08/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Ploiești
http://transploiesti.ro

Intalnire LUNI, 9 iulie 2012 Empty Re: Intalnire LUNI, 9 iulie 2012

10/7/2012, 16:00
Ce dragut esti! Ti s-a mai spus oare ?
avatar
Vizitator
Vizitator

Intalnire LUNI, 9 iulie 2012 Empty Re: Intalnire LUNI, 9 iulie 2012

10/7/2012, 16:02
Cum sa nu:)) .. Hai ca vb pe mess [SA STERGI MESAJU ASTA:))
]
Continut sponsorizat

Intalnire LUNI, 9 iulie 2012 Empty Re: Intalnire LUNI, 9 iulie 2012

Sus
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum