TransPloiesti
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

In jos
avatar
Vizitator
Vizitator

Intalnire Luni 25 Iulie Empty Intalnire Luni 25 Iulie

17/7/2011, 19:04
Cine doreste sa isi faca legitimatii de acces in depou... este invitat pe 25 la HALE pe la ora 12:00
P.s. Luati-va si aparatele!
Catalin.C
Catalin.C
Admin
Mesaje : 3155
Data de inscriere : 08/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Ploiești
http://transploiesti.ro

Intalnire Luni 25 Iulie Empty Re: Intalnire Luni 25 Iulie

19/7/2011, 16:09
Vin si eu....apropo de asta...daca vreti legitimatii sa aveti la voi o poza mica la fel ca si in carnetul de elev sau cea din buletin.
Catalin.C
Catalin.C
Admin
Mesaje : 3155
Data de inscriere : 08/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Ploiești
http://transploiesti.ro

Intalnire Luni 25 Iulie Empty Re: Intalnire Luni 25 Iulie

23/7/2011, 11:39
Deci pana acum sunt 2 persoane..licitez! o data, de 2, de 3...LUAT! Cine doreste sa vina este invitatul meu si al lui Adi!
Catalin.C
Catalin.C
Admin
Mesaje : 3155
Data de inscriere : 08/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Ploiești
http://transploiesti.ro

Intalnire Luni 25 Iulie Empty Re: Intalnire Luni 25 Iulie

25/7/2011, 21:29
Aceasta zi va ramane in memoria mea pentru multa vreme! Astazi am fost la Garajul Autobuzelor R.A.T.P. Ploiesti si bineinteles ca am fost si la sediu. Acolo am fost la registratura, de unde am cerut o foaie ca sa fac o cerere. Am urcat la secretariat la etaj-trebuie sa mentionez ca aceasta cladire arata superb in interior - ,unde cele 2 doamne au fost extrem de dragute. Doamnele au analizat cererea si au intrat in biroul domnului director Radu Popescu. Dupa 2-3 secunde a iesit si mi-a spus sa intru. Am intrat cu ADI si de aici totul a decurs extrem de frumos! Domnul Radu ne-a salutat, am luat loc si am inceput sa discutam...i-am spus de forumul meu, dumnealuia intrat sa-l vada, poi i-am spus si de site-ul lui Adi... apoi iar am discutat si l-am mai intrebat pe aici pe colo de refacerea caii de rulare a tramvaielor- a spus ca din toamna vor incepe lucrarile-, de troleele FBW-mai raman 3, 2 muzeu, 5214 pe traseu, restul le caseaza pentru ca sunt destul de vechi-,de aducerea a 50 de autobuze- s-ar putea sa le aduca la sfarsitul anului sau la inceputul anului daca imi mai aduc aminte ca am memoria mai scurta decat pestii - si mi-a mai spus ca demareaza cateva proiecte printre care si 2020-in care se pune baza pe aducerea unor vehicule noi si printre care si cele 50 de autobuze noi impreuna cu noi rute de troleu(dar deja va spun prea multe)-...domnul Radu Popescu mi-a facut o impresie foarte foarte foarte buna. totodata, cu aprobarea dumnealui, am mers peste tot in R.A.T.P., adica:in garaj, in depou si in garajul troleelor...impreuna cu domnul Radu, angajatii- soferii si doamnele de la sediu- au fost extrem de amabili. Pot spune ca azi a fost o zi grozava!
RETINETI! PENTRU A PUTEA INTRA ORIUNDE DORITI, TREBUIE SA FACETI URMATORII PASI:
1- FACETI O CERERE DE MANA
2- O DUCETI LA REGISTRATURA
3- O DUCETI LA SECRETARIAT
4- TREBUIE SA FITI ACOLO CAND ESTE SI DOMNUL RADU POPESCU PENTRU A VA APROBA CEREREA,DACA NU...TREBUIE SA ASTEPTATI PANA LA URMATOAREA ZI
Sper ca at inteles ce este de facut cand vreti sa intrati in garaj/depouri. Daca aveti nelamuriri, contactati-ma la adresa forumului nostru: trasnploiesti@gmail.com
Continut sponsorizat

Intalnire Luni 25 Iulie Empty Re: Intalnire Luni 25 Iulie

Sus
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum